Pera Family Plus Tiny House

Pera Family Plus Tiny House

Pera family plus modeli taşınabilir ve tekerlekli özelliği ile daha fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Çevre dostu olarak dizayn edilen ve üretilen pera family plus modeli evin iki farklı çeşidi bulunmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ►Tiny House Ev Fiyatları

Geniş hareket alanı sunan pera family plus taşınabilir ev modeli, lüks detayları ile de göz kamaştırmaktadır. Minimalist bir yaşama adım atarken, geniş ve kullanışlı bir eve sahip olmak için pera family plus, aranan tüm beklentilere yanıt vermektedir.

Pera Family Plus Özellikleri
Pera family plus ve pera family olmak üzere iki farklı tipi mevcuttur.
Her iki tipteki pera family plus 8 kişilik kapasitededir.
Asma kat bölümü mevcuttur.
Pera family plus modeli evin genişliği 9,5 metre iken eni 2.55 metredir. Evin yüksekliği ise 3.98 metredir.
İç tasarımında modern dokunuşlar dikkat çekerken, evin içi genel olarak işlevsel şekilde dizayn edilmiştir.
Oldukça geniş bir tasarıma sahip olan pera family plus modeli ev yatak odası, mutfak, banyo, tuvalet ve oturma alanı bölümlerinden oluşmaktadır. Kalabalık bir ailenin rahatça yaşayabileceği ferahlığa ve genişliğe sahiptir.

Pera Family Plus Ve Pera Plus İle Modern Evler
Pera family plus modeli ev geniş olduğu kadar konforlu kullanımı ile de dikkat çekmektedir. Dört mevsim de rahatlıkla kullanılabilen pera family plus ve pera family taşınabilir evlerde, ısınma ve soğutma açısından sorun yaşanmamaktadır. Tekerlekli özelliği yanı sıra tiny house evi dilediğiniz uygun bir zemine sabitleyerek de kullanabilirsiniz.

Mutfak, banyo ve tuvalet bölümlerindeki gider tesisatı sorunsuz bir şekilde çalıştığı için hijyenik bir kullanım sunar. Bahçe veya dilediğiniz alana sabitleyerek kullanabileceğiniz pera family plus taşınabilir ev modelini dilediğiniz yere de götürebilirsiniz. Hem ruhsatlı hem de plakalı olarak teslim edilecek olan pera family plus modeli ile dilediğiniz doğal yaşama adım atabilirsiniz.

Whatsapp
Pera Tiny House
Pera Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1