Pera Moon Tiny House

Pera Moon Tiny House

Pera moon house taşınabilir ev modeli ile istediğiniz doğal ve minimal yaşamı hazırlayabilirsiniz. Tamamen çevre ile uyumlu olarak üretilen pera moon tiny house modeli taşınabilir ev, doğa dostu bir kullanım avantajı sunmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ►Tiny House Ev Fiyatları

Üstelik taşınabilir bir tiny house ev modeli olduğu için dilediğiniz yere götürebilme ayrıcalığına da sahip olabilirsiniz. İç dizaynı için dilediğiniz dekorasyon stilini kullanabilir ve sizi yansıtan bir ev dizaynı oluşturabilirsiniz. Kullanışlı ve fonksiyonel bir taşınabilir ev modeli arıyorsanız, seçiminizi pera moon house modelinden yana kullanabilirsiniz.

Pera Moon House Taşınabilir Ev Teknik Özellikleri
Pera moon house taşınabilir ev modeli 4 kişilik kapasiteye sahiptir.
Pera moon house ev modelinin uzunluğu 8.5 metre iken, genişliği ise 2.55 metredir. Evin yüksekliği ise 3.98 metredir.
Kış ve yaz mevsiminde de konforlu bir kullanım sunması açısından dış yalıtımı yapılmıştır.
Çim, toprak ve beton gibi zeminlere sabitlenerek kullanılabilmektedir. Zemine yerleştirilmesi için uygun yükseklik ile tasarlanmıştır.
Gider tesisatı özel olarak tasarlandığı için hijyenik ve sağlıklı bir kullanım sunar.
Su ve elektrik tüketiminde tasarruf sunan bir tesisatı bulunmaktadır.
Karavan şeklinde de kullanıma uygun olduğu için tekerlekli sistemi de bulunmaktadır.

Pera Moon House Taşınabilir Ev Modeli
Her mevsim konforlu bir kullanım ayrıcalığı sunan pera moon house modeli ev, geniş iç tasarımı ile dikkat çekmektedir. Hem ferah hem de minimal bir yaşam alanı oluşturmak için pera moon house ideal bir seçim olacaktır. Gerek alt yapı tesisatı gerekse iç dizaynı ile 4 kişilik bir ailenin yaşaması için uygun bir alan sunar. Plakalı ve ruhsatlı olarak satın alabileceğiniz pera moon house modeli taşınabilir evi, uygun olarak belirlenmiş olan sabit bir noktaya yerleştirerek de kullanabilirsiniz.

Whatsapp
Pera Tiny House
Pera Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1