Pera Rustik Tiny House

Pera Rustik Tiny House

Pera rustik, geniş iç hacmi ve fonksiyonel tasarımı ile taşınabilir ev modelleri içerisinde oldukça popülerdir. Dış ve iç tasarımı minimal yaşam için uygun olan pera rustik taşınabilir ev modeli, doğa dostudur.

Dikkatinizi Çekebilir ►Tiny House Ev Fiyatları

Özel yalıtım özelliği sayesinde dört mevsim de konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca elektrik ve su tüketiminde olduğu gibi, yakıt tüketiminde de tasarruflu bir kullanım sunduğu için pera rustik ev modeli oldukça ekonomiktir.

Dilediğiniz gibi dekore edebileceğiniz pera rustik taşınabilir tiny house ev modeli ile artık şehrin kalabalıklığından kendinizi uzaklaştırabilirsiniz. Daha huzurlu ve doğa ile iç içe bir yaşama merhaba demek için sizler de pera rustik taşınabilir ev modelini tercih edebilirsiniz.

Pera Rustik Taşınabilir Ev Teknik Özellikleri
Pera rustik taşınabilir ev modeli 6 kişilik bir ailenin rahatlıkla kullanabileceği kapasiteye sahiptir.
Zemin katı dışında asma kat bölümü de mevcuttur.
Pera rustik taşınabilir ev modelinin boyu 8.00 metre ve eni de 2.55 metredir.
Net 25 metrekarelik kullanım alanına sahip olan pera rustik modeli evler oldukça fonksiyoneldir.

Konforlu Yaşam: Pera Rustik
Altı kişilik geniş kapasitesi ile dikkat çeken pera rustik taşınabilir evin asma katında iki ve zemin katında da bir adet yatak odası bulunmaktadır. Tamamen kullanışlı ve konforlu özelliği ile dikkat çeken pera rustik taşınabilir ev plakalı ve ruhsatlı olarak teslim edilmektedir. Kara yolu üzerinden dilediğiniz yere götürebilme avantajına sahip olabilirsiniz.

Kara yolu taşımacılığı yönetmeliği dikkate alınarak üretilen pera rustik taşınabilir ev kolaylıkla taşınabilmektedir. Dilerseniz sabit olarak da pera rustik taşınabilir evi kullanabilirsiniz. Alt yapısı ve iç tesisatı kusursuz bir şekilde yapıldığı için her yerde konforlu bir kullanım sunar. Pera rustik taşınabilir ev hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Pera Tiny House
Pera Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1