Pera Vintage Tiny House

Pera Vintage Tiny House

Pera vintage taşınabilir ev modeli uzun süreli kullanım sunan, birinci sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmiştir. Dış mimarisi modern dokunuşlar ile dikkat çekerken tamamen minimalist bir yaşam tarzı için uygun olarak dizayn edilmiştir.

Dikkatinizi Çekebilir ►Tiny House Ev Fiyatları

Pera vintage taşınabilir tiny house ev modeli, geniş hareket alanı sunarken iç ve dış tesisatı ile de konforlu bir kullanıma sahiptir. Kendi dekorasyon stilinizi yansıtacak şekilde dekore edebileceğiniz pera vintage taşınabilir ev modelini karavan şeklinde de kullanabilir veya bir yere sabitleyebilirsiniz.

Pera Vintage Taşınabilir Ev Teknik Özellikleri
Pera vintage taşınabilir ev modeli 4 kişilik bir kullanım kapasitesine sahiptir.
Elektrik ve su tesisatı uzun süreli kullanım sunmakla birlikte tasarruflu çözüm üretmektedir.
Zemin kat haricinde yatak odası veya farklı bir alan olarak kullanılabilecek asma kat bölümü de bulunmaktadır.
Pera vintage taşınabilir evin en ölçüsü 2.55 metre olmakla birlikte boyu ise 7.00 metredir.
Net olarak 26 metrekarelik bir kullanım alanı sunmaktadır.

Pera Vintage Ev Modeli İle Hayallerinizi Gerçekleştirin
Size ait ve tamamen size özgü bir minimal ev sahibi olmak istiyorsanız seçiminizi pera vintage taşınabilir ev modelinden yana yapabilirsiniz. Gerek teknik özellikleri gerekse işlevselliği ile pera Vintage taşınabilir ev modeli oldukça popülerdir. Onayı verilen veya uygun bir arazi üzerine sabitleyebilmeniz için gerekli olan yüksekliğe sahiptir.

Tekerlekli olarak alabileceğiniz pera Vintage taşınabilir ev modeli plakalı ve ruhsatlı olarak teslim edilmektedir. Kara yolu üzerinden güvenle taşıyabileceğiniz pera Vintage taşınabilir evinizi dilediğiniz yere kurabilir ve yaşamaya başlayabilirsiniz.

Normal bir evin tüm bölümlerinin biraz daha minimalize edilerek oluşturulmuş hali ile pera Vintage ev modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pera Vintage ve diğer tüm taşınabilir ev modellerine sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Pera Tiny House
Pera Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1