Pera White Tiny House

Pera White Tiny House

Pera white house, minimal ve modern ev modelleri içerisinde en popüler olan tasarımlardan biridir. Hem dış tasarımı hem de kullanışlı iz dizaynı ile dikkat çeken pera white house, hayalinizdeki yaşam alanı oluşturmak için sizlere bir fırsat sunuyor.

Dikkatinizi Çekebilir ►Tiny House Ev Fiyatları

Pera White House Özellikleri
Pera white House’un genişliği 6,5 metredir. Eni 2.55 metre olan evin yüksekliği ise 3.98 metre olarak tasarlanmıştır.
Taşınabilir evin içerisinde asma kat bölümü bulunmaktadır.
En az 2 kişilik kullanım için ideal genişliğe sahiptir.
Evin zemin katında tuvalet, banyo, mutfak ve oturma alanı yer almaktadır.
Asma kata bölümü yatak odası şeklinde kullanılmak için idealdir.
Asma kata çıkış bölümü aynı zamanda depolama alanı olarak da kullanıldığı için fonksiyonel bir tasarıma sahiptir.

Minimal Yaşamın Anahtarı: Pera White House
Şehrin kalabalıklığından ve gürültüsünden sıkıldıysanız sizler de pera white house modeli taşınabilir ev ile doğa ile iç içe bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Uygun bir alana monte edilerek kullanım için uygun yapıda olan ve taşınabilir ev kategorisi içinde bulunan pera white house modeli evler oldukça ekonomiktir. Sabit bir arazi üzerine yaptırabileceğiniz pera white house modeli eve dilerseniz tekerlek veya vagon da ilave ettirerek kullanabilirsiniz.

Modern tasarımı yanı sıra işlevsel kullanımı ile de dikkat çeken pera white House modeli taşınabilir ev dört mevsim de kullanım için uygundur. 2 kişinin çok rahat bir şekilde yaşayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Isıtma, elektrik ve soğutma gibi gereksinimler özel sistemler ile ev tasarımı içerisine dahil edilmiştir. Ayrıca pera white house taşınabilir tiny house eve hem ruhsatlı hem de plakalı olarak da sahip olabilirsiniz.

Pera white house ve diğer tüm taşınabilir ev modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Pera Tiny House
Pera Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1