Go Office Tiny House

Go Office Tiny House

Go Office , geniş iç hacmi ve fonksiyonel tasarımı ile taşınabilir ev modelleri içerisinde oldukça popülerdir. Dış ve iç tasarımı minimal yaşam için uygun olan Go Office taşınabilir ofis modeli, doğa dostudur.

Dikkatinizi Çekebilir ►Tiny House Ev Fiyatları

Özel yalıtım özelliği sayesinde dört mevsim de konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca elektrik ve su tüketiminde olduğu gibi, yakıt tüketiminde de tasarruflu bir kullanım sunduğu için Go Office ev modeli oldukça ekonomiktir.

Dilediğiniz gibi dekore edebileceğiniz Go Office taşınabilir tiny house ev modeli ile artık şehrin kalabalıklığından kendinizi uzaklaştırabilirsiniz. Daha huzurlu ve doğa ile iç içe bir yaşama merhaba demek için sizler de Go Office taşınabilir ev modelini tercih edebilirsiniz.

Go Office Taşınabilir Ofis Teknik Özellikleri
Go Office taşınabilir ofis modeli 6 kişilik bir ailenin rahatlıkla kullanabileceği kapasiteye sahiptir.
Zemin katı dışında asma kat bölümü de mevcuttur.
Go Office taşınabilir ofis modelinin boyu 8.00 metre ve eni de 2.55 metredir.
Net 25 metrekarelik kullanım alanına sahip olan Go Office modeli evler oldukça fonksiyoneldir.

Konforlu Yaşam: Go Office
Altı kişilik geniş kapasitesi ile dikkat çeken Go Office taşınabilir evin asma katında iki ve zemin katında da bir adet yatak odası bulunmaktadır. Tamamen kullanışlı ve konforlu özelliği ile dikkat çeken Go Office taşınabilir ev plakalı ve ruhsatlı olarak teslim edilmektedir. Kara yolu üzerinden dilediğiniz yere götürebilme avantajına sahip olabilirsiniz.

Kara yolu taşımacılığı yönetmeliği dikkate alınarak üretilen Go Office taşınabilir ev kolaylıkla taşınabilmektedir. Dilerseniz sabit olarak da Go Office taşınabilir evi kullanabilirsiniz. Alt yapısı ve iç tesisatı kusursuz bir şekilde yapıldığı için her yerde konforlu bir kullanım sunar. Go Office taşınabilir ev hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Whatsapp
Gorgor Tiny House
Gorgor Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1