Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Tiny house modeli ev tasarımlarımız ile sizlerin de sürdürülebilir yaşam biçimine sahip olmanız için aracılık etmekteyiz. Uzun yıllardır tiny house ev tasarımı ve üretimi konusunda öncü firmalar arasında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Siz değerli müşterilerimize her zaman işlevsel, kaliteli ve modern tasarımlı tiny house evleri sunmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Doğa ile iç içe ve çevreci bir yaşama merhaba diyebileceğiniz tiny house modeli evlerimiz ile sizlere konforlu bir yaşam sunmayı amaçlamaktayız. Alanında deneyimli ve uzman mimar ve tasarım ekibimiz ile birlikte tüm evlerimizin üretim ve hazırlanma aşamasında titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her zaman tutku ve disiplin ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sayesinde, sizlerin hayatına dokunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Tiny house ev modellerimiz her zaman özgün tasarımlı, yaratıcı ve doğa ile uygun yapılardır. Günümüzde artık bir yaşam biçimi haline dönüşen tiny house evler de sizler de hayal ettiğiniz huzurlu, sakin ve konforlu bir yaşam kurabilirsiniz. Sahip olduğumuz tecrübeler sayesinde, tüm tiny house modeli evlerimiz profesyonel bir ekip tarafından tasarlanmakta ve üretilmektedir. Üstelik kişiye özgü olarak hazırladığımız projelerimiz sayesinde de sadece siz özgü tiny house evleri de hazırlamaktayız.

Plakalı veya sabit tiny house modeli evlerimiz minimal yaşam tarzına uygun ancak konforu ile ön planda olan özgür yapılardır. Üretim fabrikamızı ziyaret edebilir ve yerine sizler için hazırladığımız tiny house modeli evlerimizi inceleyebilirsiniz. Şehrin kargaşasından kurtulmak ve kendinizi daha huzurlu bir yaşam içerisinde bulmak için, size hitap eden tiny house modeli eve birlikte karar verebiliriz.

Çevreci ve dünyanın en kaliteli malzemelerini kullanarak üretmekte olduğumuz tiny house fabrikamız, tamamen kurumsal ve profesyonel olarak hizmet vermektedir. Sahip olacağınız bu çevreci ve minimal tiny house evler ile kendi özgür alanınızı oluşturabilirsiniz.

Whatsapp
Gorgor Tiny House
Gorgor Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1