Pera Tiny Go Tiny House

Pera Tiny Go Tiny House

Pera tiny go taşınabilir ev modeli şehir yaşantısından sizleri uzaklaştıracak bir yaşam alanıdır. Sizler de daha sade ve minimal bir yaşam alanına sahip olmak istiyorsanız, mutlaka pera tiny go taşınabilir ev modeline göz gezdirmelisiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ►Tiny House Ev Fiyatları

Doğa ile iç içe kullanabileceğiniz pera tiny go taşınabilir tiny house ev modeli tekerlekli özeliği ile de dikkat çekmektedir. Karavan formunda da kullanılabileceği için kara yolu üzerinden dilediğiniz yere götürebilme avantajına da sahip olabilirsiniz.

Geniş kapasitesi ve modern mimarisi ile dikkat çeken pera tiny go taşınabilir modeli en popüler ev tasarımlarından biridir.

Pera Tiny Go Taşınabilir Ev Teknik Özellikleri
Pera tiny go taşınabilir ev modeli 4 kişilik kullanım kapasitesine sahiptir.
Evin eni 2.55 metre ve boyu da 4.50 metredir.
Tamamen minimal yaşam standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır.
Tuvalet, banyo ve mutfak giderleri sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
Zemin kat haricinde yatak odası olarak kullanılabilecek asma kat bölümü bulunmaktadır.
Net olarak 17 metrekarelik bir kullanım alanına sahiptir.
Elektrik ve su tesisatı kaliteli bir şekilde tasarlanmış olup ekonomik ve tasarruflu bir kullanım sunar.

Taşınabilir Pera Tiny Go Ev Modeli
Taşınabilir pera tiny go ev modelinin asma kat bölümü ile zemin katının kullanım alanı eşit olarak tasarlanmıştır. 4 kişilik bir aile içerisinde rahatlıkla yaşayabilir. Son teknoloji ve en kaliteli ürünlerden üretilen iç tesisatı uzun süreli kullanımda bile sorun oluşturmaz.

Kış ve yaz mevsiminde de konforlu ve sağlıklı bir kullanım sunması açısından dış yalıtımı özel ürünlerden tasarlanmıştır. İç mekan ile dış mekan arasındaki ısı yalıtımını sağlayabilmesi açısından pencereleri birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Taşınabilir özelliğe sahip olan pera tiny go ev modeli plakalı ve ruhsatlı olarak teslim edilmektedir.

Whatsapp
Gorgor Tiny House
Gorgor Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1