Sümela Plus Tiny House

Sümela Plus Tiny House

Sümela Plus taşınabilir ev modeli uzun süreli kullanım sunan, birinci sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmiştir. Dış mimarisi modern dokunuşlar ile dikkat çekerken tamamen minimalist bir yaşam tarzı için uygun olarak dizayn edilmiştir.

Dikkatinizi Çekebilir ►Tiny House Ev Fiyatları

Sümela Plus taşınabilir tiny house ev modeli, geniş hareket alanı sunarken iç ve dış tesisatı ile de konforlu bir kullanıma sahiptir. Kendi dekorasyon stilinizi yansıtacak şekilde dekore edebileceğiniz Sümela Plus taşınabilir ev modelini karavan şeklinde de kullanabilir veya bir yere sabitleyebilirsiniz.

Sümela Plus Taşınabilir Ev Teknik Özellikleri
Sümela Plus taşınabilir ev modeli 4 kişilik bir kullanım kapasitesine sahiptir.
Elektrik ve su tesisatı uzun süreli kullanım sunmakla birlikte tasarruflu çözüm üretmektedir.
Zemin kat haricinde yatak odası veya farklı bir alan olarak kullanılabilecek asma kat bölümü de bulunmaktadır.
Sümela Plus taşınabilir evin en ölçüsü 2.55 metre olmakla birlikte boyu ise 7.00 metredir.
Net olarak 26 metrekarelik bir kullanım alanı sunmaktadır.

Sümela Plus Ev Modeli İle Hayallerinizi Gerçekleştirin
Size ait ve tamamen size özgü bir minimal ev sahibi olmak istiyorsanız seçiminizi Sümela Plus taşınabilir ev modelinden yana yapabilirsiniz. Gerek teknik özellikleri gerekse işlevselliği ile Sümela Plus taşınabilir ev modeli oldukça popülerdir. Onayı verilen veya uygun bir arazi üzerine sabitleyebilmeniz için gerekli olan yüksekliğe sahiptir.

Tekerlekli olarak alabileceğiniz Sümela Plus taşınabilir ev modeli plakalı ve ruhsatlı olarak teslim edilmektedir. Kara yolu üzerinden güvenle taşıyabileceğiniz Sümela Plus taşınabilir evinizi dilediğiniz yere kurabilir ve yaşamaya başlayabilirsiniz.

Normal bir evin tüm bölümlerinin biraz daha minimalize edilerek oluşturulmuş hali ile Sümela Plus ev modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sümela Plus ve diğer tüm taşınabilir ev modellerine sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Whatsapp
Gorgor Tiny House
Gorgor Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1