Tiny House

Anasayfa » Tiny House

Tiny house daha sade ve minimal bir yaşam felsefesini benimseyenlerin en popüler yaşam alanı seçimlerindendir. Lüks tiny house ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. %100 doğa dostudur. Firmamız ünyadaki en büyük tiny house üretim tesislerinden birine sahiptir. Aynı anda farklı ülkelerde hızlıca mobilize olup faaliyet göstermektedir.

Tiny House Ev Fiyatları

Kullanılacak malzeme türüne göre ve yapılan üretimlere, üretimlerde kullanılan model ve markaya göre bir adet tiny house ev fiyatı 650.000 ₺ ile 1.300.000 ₺ arasında kdv hariç fiyat etiketi mevuttur. Buradaki fiyatlar güncel olmayabilir en güncel tint house fiyatı için müşteri temsilcisi ile irtibata geçmeniz önem arz etmektedir. Burada yer alan tiny house fiyatlar merkez bankasının sunduğu kur üzerinden hesaplanmaktadır.

1

Doğa ile iç içe ve daha işlevsel bir evde yaşam istiyorsanız, dünya genelinde popüler bir akım haline dönüşen tiny house modellerini inceleyebilirsiniz. İçinden çıkmak istemeyeceğiniz sağlam, izolasyonlu, mobilyalı yapılar üretiyoruz. Birbirinden en güzel küçük evlerinden birine sahip olun.

14

Tiny House Seçimi Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her ne kadar klasik ev tiplerine göre daha küçük bir yapıda olsa da, tiny house modellerinin çok daha konforlu ve fonksiyonel bir kullanım ayrıcalığı sunduğunu söyleyebiliriz. Tiny house modeli evlerin en önemli özelliği ise, yaşam alanı içerisinde gereksiz boş bir alan barındırmamasıdır. En keyifli anlarınıza eşlik etmeye hazırız. İmarsız arsaların değer kazansın.

7

Kişiye Özel Tiny House Seçenekleri

Ayrıca sabit kullanım yanı sıra taşınabilir ev tipinde de kullanım ayrıcalığı sunmaktadır. Standart bir ev içerisnde aradığınız tüm detay ve özellikleri tiny house modeli evlerde de bulabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden oluşan mobil evlerimiz bir yuvadan beklediğiniz her donanıma sahip 7 model ve 7 farklı boyutta.

3

Tiny House Nedir?

Tiny house nedir sorusu ve özellikleri sıkça merak edilmektedir. Son dönemlerde ülkemizde ve tüm dünyada küçük ve taşınabilir ev olarak bilinen tiny house minimalist yaşam için birebir uygundur. Doğadaki taşınabilir eviniz için ve imarsız araziler veya sit alanları için düşünülmüş karavan tiny house evleri sizlere özel yapmaktayız. Küçük boyutlara sahip olmasının yanı sıra, konforlu bir kullanım sunan tiny house modeli evlerin içerisinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz detaylar bulunmaktadır.

6

Estetik açıdan istediğiniz görünüme sahip olan tiny house evler ayrıca dört mevsim de rahat ve sağlıklı bir şekilde yaşayabileceğiniz konfora sahiptir. Teknolojik detayların yanı sıra geleneksel evlere göre daha düşük maliyetlerle tiny house modeli evlere sahip olabilirsiniz. Plakalı ve ruhsatlı taşınabilir modern evler ile istediğiniz yerde konaklayın. Üst segment mimarisiyle doğadaki yerini almaya hazır mısın ?

2

Kısaca bir yaşam biçimi olarak tanımlanan tiny house evler daha sade, doğa ile iç içe ve çevreci bir yaşamı temsil etmektedir. Pek çok açıdan ayrıcalıklı ve avantajlı bir kullanıma sahip olan tiny house evleri taşıyabilme lüksünüz de bulunmaktadır. Sizler de kendinizi sade ve huzurlu bir yaşam alanı içerisinde görmek istiyorsanız, size hitap eden tiny house modeli eve sahip olabilirsiniz. Firmamız dünyadaki en büyük tiny house yapı üretim tesislerinden birine sahiptir. Aynı anda farklı ülkelerde, hızlıca mobilize olup faaliyet göstermektedir. Farklı kombinasyonlarda kişiselleşebilir dış mekan yaşam üniteleri. Gelin, yeni modüler ev projenizi konuşalım.

9

Tiny House Fiyatları

Tiny house fiyatları, tercih edeceğiniz evin modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Tiny house evlerin metrekaresi ve yapımında kullanılan malzeme ve kalitesi de yine fiyatlara etki eden en önemli faktörlerdendir. Ayrıca kişiye özel olarak da tasarlanabilen tiny house modeli evlerin planları da fiyatların değişmesine neden olabilmektedir.

4

Eğer sabit bir tiny house modeli ev yaptırmak istiyorsanız, arsanın büyüklüğüne uygun bir ev yaptırmanız daha uygun olacaktır. Her tiny house modeli evin tasarımı ve büyüklüğü farklı olabilir. Ancak yine de artan ev fiyatları göz önünde bulundurulduğunda, klasik evlere oranla tiny house evlerin fiyatlarının çok daha uygun olduğunu da söylemek mümkündür.

12

Hem ihtiyaçlarınıza yanıt veren hem de zevkinize uygun şekilde dekora ederek tasarlayabileceğiniz bir tiny house ev yaptırabilirsiniz. Hayal ettiğiniz sade ve minimal tiny house evini bütçenize uygun şekilde yaptırabilirsiniz. Tiny house fiyatları ve modeller hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tiny House Modelleri

Tiny house modelleri, her zevke hitap eden farklı tasarımlardan oluşmaktadır. Konteyner ev olarak da bilinen tiny house evler, sabit olarak dilediğiniz büyüklükte ve tasarımda da yapılabilir. Boyutları 15 ile 80 metrekare arasında değişen üçgen şeklindeki tiny house modelleri yanı sıra daha küçük ve dikdörtgen tasarımlı evler de bulunmaktadır.

Tamamı ahşap tiny house modeli evler ayrıca taşınabilme özellikleri ile de ayrılmaktadır. Kolaylıkla sabit olarak kullanılacak olan arsa üzerine uygun şekilde monte edilebilmektedir. Ayrıca karavan tarzında araçlar ile istediğiniz yere götürebilme lüksüne de sahip olabilirsiniz. A iskelet kabin evler, en popüler tiny house modeli ev tiplerindendir.

Bunlar dışında bungalov, prefabrik, gezici ve karavan tarzında da tiny house modeli ev bulunmaktadır. Nakliye konteyner evler genelde tiny house modeli içerisinde sabit olarak tercih edilen ve birkaç konteyner modelinin birleşmesi ile meydana gelen ev modelidir.

Eğer üçgen ve tek veya iki katlı bir tiny house modeli ev yaptırmak isterseniz, A iskelet kabin ev modellerine göz atabilirsiniz. Bungalov ev ve ağaç evler de yine tek veya iki katlı olarak dizayn edilebilmektedir. Dilediğiniz tiny house modeli ev tipi hakkında bilgi almak ve hayal ettiğiniz minimal evi inşa ettirmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tiny House Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Tiny house satın almanın avantajları nelerdir ve sizlere sunduğu ayrıcalıklar hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz. Tiny house modeli evler yaşamak sizler açısından da farklı bir deneyim olacaktır.

Eğer daha sade ve küçük bir evde yaşamak için bir adım atmak istiyorsanız, tiny house evlerde yaşamanın avantajlarına göz gezdirebilirsiniz. Tiny house evler, doğa evleri olarak da bilinir. Çevreci bir kullanım sunan tiny house evlerde daha huzurlu ve sessiz bir yaşam sürebilirsiniz. Tiny house evlerin hem yapımı hem de kullanımı sırasında harcanan enerji oldukça azdır. Bu da çevreci bir kullanım imkânı demektir. Mikro ev olarak tanımlayabileceğiniz tiny house evlerde yaşayarak, doğayı koruyabilir ve daha sürdürülebilir bir yaşam sürebilirsiniz.

Fazla bir eşyaya gereksinim duymadan daha sade bir yaşam sürmek için en önemli adımı atabilirsiniz. Küçük ancak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir evde yaşama fırsatına sahip olarak, daha minimal bir hayat sürebilirsiniz. Ev sahibi olmak istiyor ancak az bir bütçe ayırıyor iseniz, seçiminizi tiny houses modeli evlerden yana kullanabilirsiniz. Düşük bir bütçe ile oldukça estetik ve kullanışlı bir tiny house eve sahip olabilirsiniz. Tiny house modeli evlerin bazı modelleri taşınabilir özelliğe de sahiptir. Bu da kullanıcılara ekstra bir konfor alanı sunmaktadır.

Özellikle sevdikleriniz ile birlikte dört mevsim evinizi de yanınızda götürerek tatil yapabilme avantajına sahip olabilirsiniz. Eğer evden çalışıyorsanız veya artık işe gitme gibi bir zorunluluğunuz yok ise doğada vakit geçirmek sizler için daha avantajlı olacaktır. Kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir tiny house modeli ile evinizde konforlu bir şekilde işinizi de halledebilirsiniz. Tiny house modeli evlerin hepsinde su, elektrik ve ısınma gibi ihtiyaçlarınızı karşılarken, herhangi bir zorluk yaşamazsınız. Normal yaşadığınız evlerdeki tüm tesisatlar riny house modeli evlerde de bulunmaktadır.

Anahtar Teslim Tiny House Fiyatları

Anahtar teslim tiny house fiyatları, modele göre değişmektedir. Ancak en güncel tiny house fiyatları ve teslim süreleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tiny house evlerde yaşamak için en uygun fiyat tekliflerimizden yararlanabilir ve bütçenize uygun şık ve kullanışlı tiny house ev yaptırabilirsiniz. Anahtar teslim tiny house fiyatları evin kat sayısı, büyüklüğü, evin yapımında tercih edilen malzemenin kalitesi gibi detaylara göre farklılık gösterecektir.

Ancak sabit Tiny House modeli evler de bulunmaktadır. Kendinize özel olarak tasarladığınız tiny house ev fiyatı ve teslimatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Taşınabilir ev sahibi olmanın avantajlarıyla tanışın. Tiny house fiyatları hakkında bilgi almak için ulaşın.

Dubleks Tiny House Fiyatları 2023

Dubleks tiny house fiyatları 2023 bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre değişen en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Tek katlı tiny house modeli evlere kıyasla dubleks evler de oldukça popülerdir. Küçük metrekareli ancak dubleks tiny house modeli eve de sahip olabilirsiniz.

Tiny house satın alırken fiyatların bu denli farklı değerlerde olmasının nedeni, ihtiyaçlara uygun tasarımlardır. Dubleks tiny house fiyatları 2023 yılı itibari ile en güncel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bize ulaşın. Kişiye özel tasarımlarımızla ev konforu artık her yerde.

Bütçenizi sarsmadan oldukça şık ve konforlu bir tiny house ev yaptırabilir ve kendinizi hayal ettiğiniz yaşam biçiminin içerisinde bulabilirsiniz. Dubleks tiny house modeli evlerin imar izni, mobil modeller ve diğer detaylar ile ilgili de bizleri arayarak detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Tini house evler sağlıklı ve konforlu yaşam alanları enerji ve izolasyonlu yapılardır. İmarsız arsalar için tek çözüm ruhsat Gerektirmeyen mobil tekerlekli evler. Belgeli ruhsatlı plakalı tiny house iç hacmi en geniş, en hafif tiny house

Hangi Tiny House Sizler İçin Uygun?

Hangi tiny house sizler için uygun diye merak ediyorsanız tüm modellerimizi inceleyebilirsiniz. Her bir tiny house modelinin tasarımı, iç detaylar, malzemesi birbirinden farklıdır. Tiny house ev almayı düşünüyor ancak hangi modelin size daha uygun olup olmadığını merak ediyorsanız, bizlerle görüşmeden karar vermemelisiniz.

Yaptırmayı veya almayı düşündüğünüz tiny house modeli evin sadece estetik açıdan şık bir tasarıma sahip olması yeterli olmayacaktır. Konforlu bir yaşam sürebilmek için ev modeli seçmeden önce ihtiyaçlarınızı belirlemelisiniz. Taşınabilir ve sabit tiny house modellerini inceleyerek, gereksinimlerinize yanıt veren bir modeli seçebilirsiniz.

Tiny house modeli ev seçerken hangi bölgede yaşadığınız da oldukça önemlidir. Yaşadığınız bölgedeki hava şartlarına uygun malzemeden üretilen evler sizlerin kullanımı açısından çok daha avantajlı olacaktır.

Asma kat, ikinci kat, teras, oda sayısı ve diğer tüm detayları kendi ihtiyaçlarınıza yönelik olarak belirlemelisiniz. Yaptırmayı düşündüğünüz tiny house modelini ayrıca taşıyarak da kullanmak istiyorsanız buna uygun ölçülerdeki modellere yönelmelisiniz.

Tiny House Fiyatları Neye Göre Değişir?

Tiny house fiyatları neye göre değişir ve fiyat farklılıklarına neden olan etkenleri sizler için açıkladık. Tiny house fiyatları öncelikli olarak evin büyüklüğüne göre artmakta veya düşmektedir.

Ayrıca her bölgede kullanılacak olan tiny house evlerin iklim şartlarına dayanıklı olmasını sağlamak için, farklı malzemelerden üretildiğini de söylemek gerekir.

Tiny house evin yapımı sırasında kullanılan malzemenin kalitesi fiyatların farklılaşmasının en önemli nedenidir. Evin iç planı da yine fiyat farklılıkları ile karşılaşmanıza neden olabilir.

Evinizi kurdurmak istediğiniz bölgedeki arsanın imar izninin olup olmadığı, evinizin kaç katlı olacağı, tiny house evin mobil olarak taşınma özelliğinin olup olmayacağı da fiyat değişikliklerinin sebeplerindendir.

Kendi ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak yaptırabileceğiniz tiny house modeli evler ile ilgili en uygun fiyat tekliflerini almak için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Gorgor Tiny House
Gorgor Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1