Tiny House

Gorgor House tiny house taşınabilir ev modeli ülkemizde ve dünya genelinde oldukça popülerdir. Minimal ve doğa ile iç içe bir yaşam tercih eden pek çok kişi gibi, sizler de gorgor house taşınabilir ev modeline sahip olabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ►Tiny House Ev Fiyatları

Sabit olarak kullanabileceğiniz gibi, tekerlekli özelliği sayesinde karavan olarak da gorgor house taşınabilir tiny house ev modelini kullanabilirsiniz. Dış ve iç tasarımı tamamen minimal yaşam tarzına uygun olarak tasarlanmıştır. Geniş hareket alanına ve uygun büyüklüğe sahip olan gorgor house fonksiyonel özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Gorgor House Taşınabilir Ev Teknik Özellikleri
gorgor house taşınabilir ev, maksimumu 4 kişinin rahatlıkla kullanabileceği kapasiteye sahiptir. Diğer taşınabilir ev modellerinden farklı olarak, mutfak alanının yanında ve atlar için özel olarak tasarlanan bir alan da bulanmaktadır. Elektrik ve su tesisatı uzun süreli kullanım sunmakla birlikte tasarruflu enerji harcaması yapar.

gorgor house taşınabilir evin eni 5.00 metre ve boyu da 2.55 metredir. Evin yüksekliği 3.10 metredir. Zemin kat ve atlar için özel olarak ayrılan bölüm haricinde yatak odası olarak kullanabileceğiniz asma katı da bulunmaktadır. Hem atlar için tasarlanan bölümü hem de evin geneli, kış mevsiminde konforlu kullanım için özel olarak yalıtımlı malzemeler kullanılmıştır.

Gorgor House Taşınabilir Ev Özellikleri
Gorgor house taşınabilir ev dört mevsim de sorunsuz ve konforlu bir kullanıma sahiptir. Özellikle zemin kattaki mutfak, banyo ve tuvalet alanı konforlu kullanım sunması açısından, özel olarak minimalize edilmiştir. Asma kata çıkmak için ayrılan özel bölüm ise yine depolama alanı için konforlu bir çözüm sunmaktadır. Atlar için ayrılan bölüm de yine kapalı alan olduğu için sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Whatsapp
Gorgor Tiny House
Gorgor Tiny House
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1